Apie mus

Mūsų bendrovė įsteigta 1993 metais. Visą šį laiką dirbame antspaudų ir spaudų gamybos srityje, graviruojame ant įvairių paviršių, darome spalvotus ir nespalvotus užrašus ant metalo, marmuro, medžio, plastiko ir kitų medžiagų, markiruojame, gaminame CE lenteles. Pagaminti produktai yra ilgalaikiai ir neretai dar 1993 antspaudai yra papildomi rašalu.

Antspaudus gaminame lazeriniu būdu. Per daugelį metų sukaupėme naudingos patirties įgyvendinant pačias įvairiausias klientų idėjas.

Visada skiriame didelį dėmesį paslaugų kokybei ir naujų produktų kūrimui. Mūsų darbuotojai įsigilins į jūsų individualius poreikius ir pateiks jums optimaliausius sprendimus.

Kiekvienais metais plečiame gamybinę bazę, todėl dabar klientams jau galime pasiūlyti labai platų asortimentą įvairios reprezentacinės produkcijos.

Mūsų paslaugomis naudojasi ne tik didelės kompanijos, bet ir smulkios įmonės bei fiziniai asmenys. Turimų įrengimų pagalba atliekame ne tik didelius, bet ir vienetinius, specializuotus užsakymus.

Visos mūsų paslaugos:

Antspaudai ir spaudai su Lietuvos Respublikos herbu, savivaldybių herbu, logotipais ar prekiniaisženklais pagal įmonių ar privačių asmenų užsakymus. Dvispalviai antspaudai, kišeniniai antspaudai, antspaudai su rašikliu,reljefiniai antspaudai ir spaudai (įspaudžiami į popierių, šviną ir pan.) ,numeratoriai, datatoriai, surenkami antspaudai.
Antspaudai ir spaudai pagaminami per vieną darbo dieną, esant pageidavimui, tai galime atlikti per porą valandų. Pagalvėlės ir tušai antspaudams įvairioms paskirtims.
Plombavimo replės, plombos.
Metalografija – foto spaudos būdas, leidžiantis precizišku tikslumu perkelti užrašus ar vaizdus ant metalinio paviršiaus. Atvaizdai metale atsparūs įvairiausiems aplinkos bei mechaniniams poveikiams ir ilgaamžiai. Naudojama techninei informacijai antprietaiso ar įrengimo, dedikacinėm lentelėm, identifikatoriams.
Graviravimas: giluminis (reljefinis) medžiagos paviršiaus apdirbimas, siekiant išgauti dvimatį arba trimatį vaizdą darvadinamas 2D arba 3D graviravimu.
Graviravimo būdai: mechaninis (techninis frezavimas), lazerinis ir terminis apdirbimas.
Graviruojame ant šių medžiagų: plastikas, plienas, varis, žalvaris, aliuminis, bronza, anoduotas diuraliuminis, stiklas, organinis stiklas, mediena, oda, guma.
© 2015 Antspaudai - Antspaudų gamyba Kaune Sprendimas: Intensicode